Zaměření domu, zaměření stavby

Geometrický plán pro zaměření domu nebo přístavby domu se vyhotovuje pro potřeby kolaudace nové budovy nebo  její přístavby a následný zápis do katastru nemovitostí.

Pro přidělení čísla popisného k budově, můžou stavební úřady v Plzeňském kraji požadovat vedle geometrického plánu na zaměření domuvyznačení údajů určujících polohu definičního bodu stavby a adresního místa.

Akceptační protokol DTM Plzeňského kraje se vyhotovuje na základě požadavků některých stavebních úřadů pro kolaudaci nové budovy nebo její přístavby.

Cena geometrického plánu pro zaměření domu v Plzeňském kraji začíná na 5000,- Kč. Cenu ovlivňuje vzdálenost lokality a typ katastrální mapy v daném katastrálním území. Obecně se dá říci, že přístavba domu je pro tvorbu geometrického plánu složitější, než zaměření celé nové budovy. Obvyklý termín vyhotovení je 14 dní od objednání. Lhůta však závisí na příslušném katastrálním úřadě, který geodetický plán na zaměření domu kontroluje.

geometrický plán na zaměření domu

Objednat tento druh geodetického zaměření můžete na tel. 775 311 839 nebo [email protected] a my Vám ochotně poradíme s objednáním konkrétního geometrického plánu, i s následným postupem pro jednání se stavebními a katastrálními úřady.

Reference pro vyhotovení geometrického plánu na zaměření budovy v Plzeňském kraji

Klíčová slova stránkyGeodetické zaměření domu Plzeň, zaměření stavby, zaměření přístavby, zaměření novostavby